ILS PARTNEREM XX MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU SZTUK PRZYJEMNYCH I NIEPRZYJEMNYCH

Trzytygodniowe święto teatru - Międzynarodowy Festiwal Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych – trwa w Teatrze Powszechnym do piątku 4 kwietnia. ILS wspiera organizatorów Festiwalu w zakresie tłumaczeń symultanicznych i konsekutywnych.

Jubileuszowa XX edycja Międzynarodowego Festiwalu Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych to prawdziwe święto teatru. Osiem spektakli, trzy prapremiery, w tym jedna światowa, dwie wystawy, dwa panele dyskusyjne i spotkania z twórcami. Wszystko to i wiele więcej w Teatrze Powszechnym w Łodzi – do 4 kwietnia.

Mistrzowie – tak brzmi temat jubileuszowego festiwalu. To z tym tematem związane są festiwalowe prezentacje. Festiwal to jednak nie tylko spektakle. To także wydarzenia towarzyszące – dyskusje i spotkania z twórcami. W tegorocznym repertuarze znajdują się m.in. spektakle Krystiana Lupy, Wiktora Rubina (laureata "Paszportu Polityki") i Moniki Strzępki.

ILS ma przyjemność kolejny rok z rzędu współpracować z organizatorami Festiwalu w zakresie tłumaczeń symultanicznych i konsekutywnych – tym razem z języka rosyjskiego i ukraińskiego.

Pozostałe wiadomości