Jesteś tutaj: Strona główna  › Firma  › Dlaczego ILS?

DLACZEGO ILS?

PIĘĆ cech, po których poznasz ILS

Elastyczność
Wiemy, że sukcesu nie da się osiągnąć nie będąc elastycznym. Dlatego staramy się dostosowywać nasze działania do wymagań Klienta. Nie wiesz czy twoje tłumaczenie uda się zrealizować? Przekaż je nam. Dla nas to tylko kwestia czasu.
 
Zaangażowanie
Podstawą naszych działań jest zaangażowanie a także chęć ciągłego podnoszenia jakości naszych usług. Dlatego każdy Klient jest dla nas ważny. Wszystkim oferujemy usługi o najwyższej jakości. Od wyceny - do pełnej realizacji projektu.
 
Poufność
Każdy przekazany nam dokument jest zabezpieczony. Posiadamy nowoczesne centrum archiwizacji DATA CENTER BEYOND, gdzie przechowujemy dane pod nadzorem odpowiednich środków ochronnych. Realizujemy również wymagania Systemu Zarządzania Jakością, zgodnego z normami ISO 9001:2008 oraz PN-EN 15038.
 
Punktualność
Jako zawodowcy stawiamy na nowoczesne programy wspomagające procesy tłumaczeń. Wykorzystujemy m.in. SDL Trados Studio Professional. Dzięki temu dotrzymujemy terminów zleceń, jesteśmy w stanie sprawnie zadziałać nawet w pilnej sytuacji czasowej.
 
Profesjonalizm
Wieloletnie doświadczenie spowodowało, że staliśmy się fachowcami w swojej branży. Także dlatego że wiemy, że każde nowe zlecenie to także szansa dla nas - szansa na nowe możliwości, na zdobycie nowych kompetencji.